Kredyt pozabankowy. Jak przetrwać globalny kryzys?

Polacy boją się dziś nie tylko o swoje zdrowie, ale także o przyszłość. Z badań grupy Lewiatan wynika, że 47% Polaków obawia się, że COVID-19 spowoduje utratę pracy przez nich samych lub kogoś z ich bliskich. Ponad połowa społeczeństwa spodziewa się również znaczącego spadku miesięcznych dochodów. Gdzie szukać finansowego wsparcia w niepewnych czasach?

Kredyt pozabankowy nie tylko dla wybranych

Rynek usług finansowych był przez ostatnie lata zdominowany przez komercyjne banki. O pożyczkę mógł się starać niemal każdy. Zasady zmieniły się z nadejściem pandemii. W miarę trwania globalnego kryzysu polityka kredytowa została zaostrzona. Oferta wielu banków jest dziś niedostępna dla części społeczeństwa.

Osoby, których status pracy zmienił się lub na skutek pandemii utraciły część dochodów spotykają się dzisiaj z odrzuconymi wnioskami o pożyczkę. Mniej restrykcyjne kryteria można znaleźć w sektorze prywatnym, cechującym się większą elastycznością w ocenie sytuacji materialnej klientów.

Ratunek dla biznesu

Kredyt pozabankowy to pomoc nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla przedsiębiorców chcących utrzymać swoją pozycję. Wiele branż zostało wykluczonych przez instytucje finansowe, ponieważ uznawane są za zagrożone. Tymczasem, aby utrzymać stałość produkcji czy zatrudnienia, na rynku potrzebne są nowe pieniądze. Bez nich trudno będzie przetrwać kryzys. Jak więc uniknąć pułapki błędnego koła?

Z pomocą przychodzą przedsiębiorstwa finansowe, podlegające takim samym regulacjom jak komercyjne banki. Do najważniejszych zbiorów przepisów gwarantujących przejrzystość i bezpieczeństwo umów należą ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz ustawa o kredycie konsumenckim. To sprawia, że kredyt pozabankowy jest bezpieczny.

Wygodne spłaty

W celu obniżenia ryzyka związanego z udzieleniem pomocy pożyczkodawcy wydłużyli harmonogram spłat. Zobowiązanie rozłożone na kilkadziesiąt niskich rat nie będzie wyzwaniem dla żadnego portfela. Długoterminowy kredyt pozabankowy to także możliwość zaciągnięcia większej kwoty, która pozwoli zażegnać kłopoty finansowe.

TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

Pomoc w każdej sytuacji

TAKTO Finanse jest firmą, która nie odmawia ludziom wykluczonym przez komercyjne banki. Proponowany przez nich kredyt pozabankowy to bezpieczne rozwiązanie dla klientów w trudnej sytuacji materialnej. Wystarczy dochód w wysokości 500 zł miesięcznie, aby uzyskać pozytywną decyzję o przydzieleniu pomocy. Już dziś wypełnij wniosek internetowy i zagwarantuj sobie spokój w trudnym okresie.

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pozabankowa pożyczka ekspresowa jest udzielana szybko i na prostych zasadach.
Pożyczka do 6 000 zł na 40 miesięcy.


Źródło: TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *