SaaS, Software as a Service. Internet and networking concept

Jaki system HR wybrać do usprawnienia procesów administracyjnych?


Prężny rozwój technologiczny usprawnił organizację wewnętrzną wielu przedsiębiorstw. Postępująca cyfryzacja przyczynia się do sprawniejszego zarządzania powtarzalnymi czynnościami. Dzięki niej sztab pracowników może skupić się na realizowaniu strategii firmy. Jaki system HR wybrać, aby rozwiązać problemy z obiegiem dokumentów, organizacją kadr i zarządzaniem przyszłymi rekrutacjami?


Jaki system HR wybrać, aby usprawnić pracę kadr
Biznes ceni sobie nowoczesne rozwiązania, ponieważ na rynku wygrywają ci, którzy skutecznie rozwiązują problemy konsumentów. Sprawne zarządzanie procesami administracyjnymi pozwala przenieść zasoby z zewnętrznych działań na takie, skupione wokół ulepszania produktu i usługi, która proponowana jest klientom.

Zastanawiając się jaki system HR wybrać trzeba rozpoznać, który element zarządzania przedsiębiorstwem jest najbardziej czasochłonny. Następnie odnaleźć rozwiązanie, które pozwoli go usprawnić oraz zautomatyzować. System, który podoła temu zadaniu, powinien wpłynąć na uwolnienie kapitału ludzkiego w firmie. Zabieg ten przełoży się na przeniesienie zaangażowania kadry z procesów wewnętrznych na realizacje zadań bezpośrednio związanych z przedmiotem prowadzonej działalności.


Jaki system HR wybrać do zarządzania działem płatności i kadr?
Sprawne zarządzanie pracownikami oraz automatyzacja płatności wpływają na zwiększenie wydajności firmy. Nowoczesne systemy HR pozwalają na sprawne zarządzanie zespołami specjalistów, monitoring postępów oraz sposobu realizacji zadań. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie właściwego poziomu efektywności oraz ułatwienie współpracy między działami.
Największe przedsiębiorstwa powinny sięgnąć więc po narzędzia, które pozwolą na wykorzystanie rozbudowanych struktur organizacji i osiągnięcie pełni swojego biznesowego potencjału.

Systemy informatyczne sprawdzą się również do wykrywania braków w kapitale ludzkim. Dzięki czemu możliwe jest przeniesienie pracowników do innych zadań, zanim powstaną zatory w działaniu przedsiębiorstwa.

Automatyzacje docenią również osoby odpowiedzialne za rozliczanie pensji i premii. Te cykliczne zadania są niezwykle angażujące oraz monotonne. Z ich powtarzalności wynika wiele błędów, których korekta kosztuje dodatkowy czas. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań do wypłacania pensji pozwoli na przesunięcie uwagi działu kadr w kierunku zadań, których programy nie mogą realizować. Odciążenie pracowników z powtarzalnych zadań z pewnością pozytywnie wpłynie również na motywację zespołu.
Wybierz TETA AIR


System TETA AIR zapewnia szereg korzyści, związanych z możliwościami systemu w chmurze. Dostęp do zarządzania procesami przedsiębiorstwa można zyskać w każdym miejscu z dostępem do sieci. Intuicyjna automatyzacja usprawnia zarządzanie pracownikami oraz odciąża działy finansowo-kadrowe. Dzięki temu osoby zatrudnione w firmie mogą skupić się na budowaniu przewagi na rynku. Usprawnieniom proponowanym przez TETA AIR zaufało ponad 2 000 podmiotów. Zapoznaj się z ofertą TETA i dowiedz się, jak odmieni ona organizację pracy w Twojej firmie.

Źródło: TETA-AIR.pl – System HR dla średnich i małych przedsiębiorstw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *