Delivery man and woman looking at cargo declaration

Usługi InPost dla firm – paczkomaty i kurier

Operator logistyczny InPost prezentuje rozbudowaną gamę usług skierowanych do klientów biznesowych i indywidualnych. Paczkomaty i usługi kurierskie InPost umożliwiają wygodne i szybkie nadawanie i odbieranie przesyłek w całym kraju.

Paczkomaty InPost dla firm

Stworzone przez InPost paczkomaty pozwalają na samodzielne nadawanie i odbieranie paczek 24 godziny na dobę. To popularny sposób wysyłki dla przedmiotów o mniejszych gabarytach, które zmieszczą się w skrytce urządzenia. Adresat może odebrać paczkę w wybranym przez siebie Paczkomacie, podając kod lub korzystając z aplikacji mobilnej do zdalnego otwierania skrytki.

Paczkomaty InPost dla firm to usługa umożliwiająca tanie i wygodne nadawanie paczek do klientów.

Szczegóły oferty:

  • dostawa gwarantowana do 48h – zdecydowana większość paczek dociera następnego dnia,
  • rozmiary paczki – maksymalnie do 41 x 38 x 64 cm,
  • waga paczki – maksymalnie do 25 kg.

Dodatkowe opcje usługi Paczkomaty InPost: płatność za pobraniem, obsługa szybkich zwrotów, integracja ze sklepami internetowymi, InPost Paczka w Weekend – dostawa paczek w soboty i niedziele.

Kurier InPost dla firm

Usługi kurierskie InPost umożliwiają nadawanie i odbieranie paczek o różnych gabarytach. Ze względu na przystępne ceny, wygodny sposób obsługi, a także szeroką gamę usług dodatkowych kurier InPost często polecany jest jako najlepszy kurier dla małych firm działających w różnych branżach.

Szczegóły oferty:

  • Kurier Standard – dostawa dla większości nadań w 24h, maksymalna suma wymiarów paczki do 220 cm (najdłuższy bok do 120 cm), waga maksymalnie do 50 kg
  • Doręczenia do 10/12/17 – gwarantowana dostawa w 24h – doręczenie do godziny 10:00, 12:00 albo 17:00, maksymalna suma wymiarów paczki do 220 cm (najdłuższy bok do 120 cm), waga maksymalnie do 50 kg
  • Kurier Lokalny – dostawa tego samego dnia, maksymalna suma wymiarów paczki do 220 cm (najdłuższy bok do 120 cm), waga maksymalnie do 30 kg

Oferta Kurier Lokalny dostępna jest w wariantach Standard z gwarantowanym terminem doręczenia do 5 godzin przy zamówieniu złożonym do 13:00, Express z gwarantowanym terminem doręczenia do 2 godzin przy zamówieniu do 13:00, a także Super Express – paczka jest od razu po odbiorze doręczana do adresata.

Usługa dostępna jest w obrębie miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Łódź, Katowice, a także w odległości do 30 km od granic administracyjnych tych miast.

InPost świadczy także usługi kurierskie dla paczek o niestandardowych wymiarach i ciężarze:

  • paczka gabarytowa – maksymalne wymiary po zsumowaniu do 6000 cm, waga do 70 kg,
  • paczka dłużycowa – najdłuższy bok więcej niż 200 cm do 350 cm, waga do 30 kg,
  • paleta – waga 70-800 kg, wymiary maksymalne do 120 x 80 x 80 cm.

Dodatkowe opcje usługi kurier InPost (zależnie od oferty): płatność za pobraniem, ubezpieczenie przesyłki do 100 000 złotych, serwis SMS i e-mail, nadanie przesyłki przez kuriera, zwrot dokumentów do nadawcy, zmiana adresu doręczenia, doręczenie w sobotę, doręczenie w godzinach 17:00-20:00, doręczenie na godzinę, express drogowy, opcja przewozu ADR i przedmioty niebezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *