Handsome mature businessman with coffee in a hotel lounge.

Ekspresy kawowe do hotelu – powitaj gości aromatyczną kawą

Znakomita kawa potrafi natychmiast poprawić samopoczucie. Doskonale wiedzą o tym właściciele luksusowych sieci hotelowych, w których profesjonalny ekspres do kawy jest niezbędnym wyposażeniem. Jednak nie trzeba pięciogwiazdkowego hotelu, by zachwycać gości aromatem i smakiem kawy. Zobacz, jaki ekspres do hotelu sprawdzi się najlepiej!

Rodzaje ekspresów do kawy do hotelu – co wybrać?

Ekspresy do kawy to szeroka gama urządzeń, które pozwalają na przygotowanie pysznego naparu z palonych ziaren kawowca. Jaki ekspres do kawy do hotelu wybrać?

Wśród typów ekspresów spotykanych w obiektach noclegowych znajdują się:

  1. Ekspresy przelewowe
  2. Ekspresy na kapsułki
  3. Ekspresy ciśnieniowe

Gdy kawa ma wyróżniać się najwyższą jakością, warto zdecydować się na ekspresy ciśnieniowe, które potrafią przygotować napój jak w kawiarni. Aby obsługa ekspresu tego typu była jeszcze łatwiejsza, warto postawić na modele automatyczne – urządzenie samo przygotuje kawę wyróżniającą się znakomitym smakiem i aromatem.

Ekspresy Franke – przepis na pyszną kawę w Twoim hotelu

Wśród wielu rodzajów ekspresów do kawy, jakie można wybrać do hotelu, znajdują się profesjonalne ekspresy Franke, które dzięki swojej wysokiej jakości doceniane są zarówno przez obsługę hoteli, jak i przez gości.

Franke to szwajcarska firma od lat specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń domowych. W jej asortymencie znajdują się również ekspresy do kawy, które przeznaczone są dla branży HoReCa.

Profesjonalne ekspresy Franke wykorzystują systemy mielenia ziaren i spieniana mleka, a także oferują pełną gamę programów do wyboru, aby przyrządzenie wyśmienitej kawy było jeszcze łatwiejsze. Intuicyjną obsługę wspomagają czytelne panele dotykowe, które pozwalają na wybór różnych parametrów mocy czy temperatury napoju, by zadowolić każdego z gości Twojego hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *