HushPhone – zadbaj o komfort rozmów w swojej firmie!

„Oddzwonię – teraz nie mogę rozmawiać” – słyszymy często w biurze typu open space. I nie zawsze chodzi o to, że sprawa jest prywatna, a my jesteśmy w pracy – dlatego nie chcemy kontynuować rozmowy. Najczęściej po prostu nie możemy tego zrobić ze względu na otaczający nas biurowy hałas, a także jakikolwiek brak poufności nawet służbowej rozmowy telefonicznej. Owszem – można ukryć się z telefonem w toalecie, aby spokojnie porozmawiać, ale to mało profesjonalne i zdecydowanie niekomfortowe, nie mówiąc już o tym, że trudno w tej sytuacji zrealizować na przykład połączenie wideo. Salka konferencyjna w firmie jest jedna – zwykle zresztą zajęta, gdzie zatem porozmawiać? W biurowej budce telefonicznej!

HushPhone to jednoosobowa kabina akustyczna przeznaczona do biur, która pełni w nich funkcję budki telefonicznej. W dużych firmach, gdzie zatrudnione są dziesiątki osób, przyda się kilkanaście lub więcej tego typu rozwiązań, ale w mniejszych biurach już nawet jedna czy kilka takich kabin może być rozwiązaniem odwiecznego problemu pracowników ze znalezieniem spokojnego miejsca na przeprowadzenie ważnej rozmowy telefonicznej.

Cicho i poufnie, mimo że w samym środku open space

Tak. Kwestia blokady dźwięku (w obie strony) to najważniejsza cecha kabiny akustycznej hushPhone. To dźwiękoszczelna budka, która skutecznie odgradza jej użytkownika znajdującego się w środku od hałaśliwego otoczenia i jednocześnie „nie wypuszcza” na zewnątrz wypowiadanych przez niego słów. Osoba korzystająca z hushPhone ma więc zapewnioną niezbędną do skupienia się na rozmowie ciszę (dźwięki z zewnątrz stłumione są bowiem do poziomu mniej więcej 35 decybeli) i jest przy tym pewna, że treść rozmowy pozostanie poufna, ponieważ nie będzie słyszana przez osoby znajdujące się poza budką telefoniczną (dźwięk w tę stronę tłumiony jest z kolei do 25 decybeli, co porównywalne jest z szeptem).

Praktycznie i wygodnie w środku – idealnie do rozmów i pracy

Budka telefoniczna hushPhone jest kabiną zaprojektowaną do prowadzenia rozmów telefonicznych, ale doskonale nadaje się też do rozmów wideo. W środku dostępne są gniazda zasilania, aby w razie potrzeby podłączyć telefon czy inne urządzenia do ładowania. Znajduje się tam również ergonomiczny pulpit, na którym można wygodnie umieścić notebook lub inne urządzenie albo na przykład dokumenty potrzebne w trakcie rozmowy. Z budki hushPhone można korzystać na stojąco lub – jeśli jest ona na życzenie klienta wyposażona w hoker – na siedząco. Wnętrze kabiny jest wentylowane i oświetlone, zapewnia więc dostateczny komfort nawet na dłuższy czas rozmowy czy po prostu indywidualnej pracy w ciszy.

Kompaktowo i mobilnie, czyli w sam raz do każdego biura

HushPhone pasuje do każdej, nawet najmniejszej, przestrzeni biurowej. Kabina ma kompaktowe wymiary, dlatego zajmuje tylko tyle miejsca, ile połowa standardowego stanowiska pracy w biurze. Dodatkowo, najnowsze modele budek wyposażone są w kółka, dzięki którym hushPhone można bez problemu w każdej chwili po prostu przesunąć w inne miejsce. Budka nie jest ciężka i nie wymaga żadnej specjalnej instalacji. Ustawia się ją w wybranym miejscu i podłącza tylko do prądu. Nie trzeba robić w biurze przemeblowania czy rearanżacji wnętrza. Aby mogła wizualnie wpasować się w wystrój pomieszczenia, producent oferuje duży wybór kolorystyczny – zarówno samego korpusu, jak i wykończenia kabiny.

Właściciele firm, którzy już wyposażyli swoje biura w budki telefoniczne typu hushPhone podkreślają, że moment wstawienia ich do przestrzeni biurowej był momentem przełomowym. Od tamtej chwili blisko 100% rozmów prowadzi się w kabinach. Open space jest dzięki temu znacznie cichszy, co sprzyja efektywności pracowników.

Dowiedz się więcej o hushPhone >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *