Nasze usługiWłaścicielem portalu jest , firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, wydawca map i produktów reklamowo-poligraficznych na terenie całej Polski.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy miejsce do prezentacji i komunikacji firm, zarówno z klientami z rynku lokalnego jak i całej sieci internet. Ofertę prezentacji na portalu kierujemy do firm i instytucji z całej Polski. Użytkownikami portalu są również osoby prywatne zainteresowane śledzeniem i korzystaniem z ofert firm, polecaniem firm, promowaniem firm i ofert w mediach społecznościowych. Zarejestrowane firmy mają wszelkie uprawnienia użytkowników oraz dodatkowo możliwość dodawania wpisów firm i ofert, umieszczania reklam oraz promocji.

Katalog branżowy, umożliwia Państwu bezpłatną prezentację firmy i bieżących ofert w gronie firm ze swojego regionu w celu dotarcia z informacją do potencjalnych klientów. Każda zarejestrowana firma w każdej chwili może aktualizować dane o swojej firmie i ofercie zmieniać reklamy i oferty promocyjne. Zarejestrowani użytkownicy mogą polecać zaprzyjaźnione firmy, wysyłać zapytania o oferty, obserwować interesujące oferty, otrzymując powiadomienia na maila.

Stworzony profil firmy może być umieszczony na subdomenie i dzięki temu służyć jako strona www.

Zarówno serwis, jak firmy promujemy na profilu facebook katalogu Rozwiń Biznes. W postach zapraszamy do zapoznania się z ofertą firm, które dołączyły do grona naszych klientów. Dodatkowo współpracujemy z portalami lokalnymi będącymi naszymi partnerami, na których promujemy serwis w Państwa regionie.

Od 2018r rozpoczeliśmy promocję portalu www.BizneswRegionie.pl na plakatach wydawanych i kolportowanych przez naszą firmę na terenie całej Polski.

Każda firma w celu przetestowania sposobu działania portalu może dodać firmę do bezpłatnego wpisu i w każdej chwili zmienić ten pakiet na rozszerzoną wersję. Przy rozszerzonych wpisach Państwa koszty są symboliczne, gdyż umieszczenie firmy i ofert w pakietach wynosi (netto/12 m-cy):

0,00zł (P.PODSTAWOWY)*; 80,00zł (P.KORZYSTNY); 150,00zł (P.PRESIŻ); 290,00zł (P.VIP)

                     *30,00zł (dodanie wpisu przez zespól portalu)


POLECAM już dziś zamieścić BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ FIRMY

KONTAKT:

katalog@bizneswregionie.pl

katalog@rozwinbiznes.com.pl

tel. 507 017 196

Partnerzy