Pozwól, aby klienci mogli polecić twoją firmę i obserwować bieżące oferty - dodaj wpis bezpłatnie!

Pozwól, aby klienci mogli polecić twoją firmę  i obserwować bieżące oferty - dodaj wpis bezpłatnie!

Potrzebujesz opublikować bezpłatnie ofertę firmy skierowaną do klientów i kontrahentów na rynku lub planujesz zatrudnienie pracowników w związku z rozwojem firmy?


Oferta prezentacji na portalu jest dla ciebie, jeśli chcesz:


1. Aby Twoja firma lub oferty skierowane do rynku były wyszukiwane w sieci;


2. Zwiększyć sprzedaż poprzez promowanie w sieci aktualnych ofert firmy lub sklepu internetowego;


3. Zatrudnić nowych pracowników lub zaprosić kontrahentów do współpracy;


4. Uzyskać polecenia zaprzyjaźnionych firm, w celu umocnienia wizerunku firmy w sieci;


5.Aby klienci mogli obserwować oferty twojej firmy;


6. Zrealizować inne potrzeby związane z rozwojem firmy


Zarejestruj już dziś swoją firmę w bezpłatnym pakiecie podstawowym i w prosty sposób umieszczaj oferty w naszym serwisie!


Jeśli chcesz, aby Twoja firma i oferty były promowane na stronach głównych to zmień pakiet bezpłatny na PAKIET PRESTIŻ w cenie 15,38zł brutto/m-c.


Jeśli chcesz abyśmy zrobili to bezpłatnie za ciebie, napisz do nas: katalog@rozwinbiznes.com.pl.


Katalog branżowy Rozwiń Biznes to miejsce do prezentacji i komunikacji firm, zarówno z klientami z rynku lokalnego jak i sieci. Ofertę prezentacji na portalu rozwinbiznes.com.pl kierujemy do firm i instytucji z całej Polski. Użytkownikami portalu są również osoby prywatne, zainteresowane śledzeniem, korzystaniem, polecaniem oraz promowaniem firm i ofert w mediach społecznościowych. Zarejestrowane firmy mają wszelkie uprawnienia użytkowników oraz dodatkowo możliwość dodawania wpisów firm i ofert, umieszczania reklam oraz promocji.


Katalog branżowy umożliwia Państwu bezpłatną prezentację firmy i bieżących ofert w gronie podmiotów gospodarczych ze swojego regionu, w celu dotarcia z informacją do potencjalnych klientów. Zarejestrowana firma w każdej chwili może aktualizować dane o sobie i swojej ofercie, a także zmieniać reklamy i oferty promocyjne. Zarejestrowani użytkownicy mogą polecać zaprzyjaźnione firmy, wysyłać zapytania o oferty oraz obserwować interesujące oferty, otrzymując powiadomienia na maila.


Oferujemy Państwu promocję w sieci, portalach regionalnych i na produktach reklamowych kolportowanych przez firmę. Firmy promowane będą również na facebookowym profilu katalogu Rozwiń Biznes.


W chwili obecnej nawiązaliśmy już współpracę z urzędami miast i gmin. Docelowo promocję serwisu www.rozwinbiznes.com.pl będziemy realizować wszędzie, gdzie tylko będzie to możliwe, aby umożliwić kontrahentom znalezienie Państwa firmy i oferty.


Zapraszamy


Zespół Portalu rozwinbiznes.com.pl


 

Partnerzy